• O nás

 • Naši pracovníci mají bohaté zkušenosti se stěhováním bytů a kanceláři, to nám dává možnost vést cenovou politiku, výhodnou pro naše klienty.

  Spektrum námi nabízených služeb je dost široké - stěhování bytů, kanceláři, likvidace nábytku aj. Naše koncepce - stěhování pod klíč zahrnuje vše možné druhy práce nezbytné pro provedení samotného stěhování, komfortního pro Vás a bezpečného pro Váš nábytek.

  Hlavním cílem naší společnosti je pomoct Vám ušetřit nejen Váš čas ale i Vaši peníze. Můžete se o tom přesvědčit sami a prozkoumat náš ceník přímo teď.

  Stěhovací manipulanti

  Stěhovací manipulanti, stěhováci, to nejsou jen silní chlapíci, kteří nosí piána a trezory. Pomohou Vám zachránit i Vaše záda a klid v rodině nebo ve firmě.

  Cena a kvalita

  Pokud chceme být levní, musíme být i efektivní. Dispečer sleduje pohyb vozů, manažer má díky prohlídce místa představu o časovém plánu postupu prací a stěhováci samotní, díky jejich pokynům a svým zkušenostem, zvládnou práci s přehledem, rychle a bez škod, pro klid jsme přeci jen vysoce pojištěni. Profesionálové dbají i na vzhled, nemusíte mít obavu, že k Vám pošleme nějaké špindíry. Mají své vybavení, své ochranné pomůcky a nenahraditelné zkušenosti. Auta jsou spolehlivá a váš majetek je dobře chráněn. Sami to takhle nezvládnete, ani lépe, ani levněji.