• Stěhování těžkých břemen

 • Postaráme se o Váš náklad s nejvyšší péčí

  Máme bohaté zkušenosti se stěhováním různých typů břemen včetně velmi těžkých. Vaše věci budou v maximálním bezpečí. Věci nerozbíjíme ani se nám neztrácí, ale pro každý případ a Vaši ochranu máme sjednáno pojištění až do výše 5 milionů korun s platností po celé Evropě a bývalém Sovětském svazu.

  Stěhujeme již od roku 2003 a během tohoto období jsme se postupně vyvinuli do velké profesionální společnosti působící na trhu stěhovacích a přepravních služeb. Za dobu svého působení jsme se vypracovali na jedno z popředních míst ve svém oboru.

 • Naše firma Vám zajistí odborné a kvalitní přestěhování piana, klavíru, těžkých kusů nábytku (nad 100 kg) nebo trezorů.

  Stěhování klavírů, piana, trezorů a těžkých břemen je individuální a závisí na hmotnosti stěhovaného kusu, způsobu stěhování, počtu pater atd. 

  Stěhování těžkých břemen:
  - 1200 Kč (100-199 Kg) + 700 Kč cena přepravy po Praze + 200 Kč příplatek za každé patro 
  - 1800 Kč (200-299 Kg) + 700 Kč cena přepravy po Praze + 250 Kč příplatek za každé patro
  - 3000 Kč (300-399 Kg) + 700 Kč cena přepravy po Praze + 300 Kč příplatek za každé patro 

  Při váze těžkého břemene nad 350 kg cena dle dohody (v závislosti na váze).
  Při stěhování trezoru či jiného těžkého břemene se každých 10 metrů účtuje jako jedno patro.
  Cena přepravy po Praze ve výši 700 Kč platí pouze v případě přepravy jednoho až dvou kusů těžkých břemen. 

  V případě, že klient nezabezpečí parkováni pro stěhovací vozidlo tak, aby bylo ve vzdálenosti do 20 m od vchodu objektu nakládky, pak bude účtována donáška ve výši 200,- Kč za každých dalších 10 m. Totéž platí pro mimořádné případy v zimním období, špatně dopravně přístupná místa apod. (za účtování těchto případů včetně obtížných manipulací zodpovídá vedoucí zakázky).

  Potřebujete přestěhovat klavír, trezor či jiné těžké břemeno? Sháníte zkušené stěhováky s vlastní autodopravou? Stačí vyplnit jednoduchý dotazník a obratem dostanete naši nabídku včetně ceny a časového plánu.

 • Piana, trezory, těžké kusy nábytku či domácí spotřebiče vážící více než 100 kg prosíme nahlásit předem! V případě stěhování neuvedených věcí těžších než 100kg je pak navržená cena navýšena. V tomto případě je účtován příplatek za stěhování nadměrně vážících věcí.

  Nezávazná poptávka