• Stěhování těžkých břemen

 • Postaráme se o Váš náklad s nejvyšší péčí

  Máme bohaté zkušenosti se stěhováním různých typů břemen včetně velmi těžkých. Vaše věci budou v maximálním bezpečí. Věci nerozbíjíme ani se nám neztrácí, ale pro každý případ a Vaši ochranu máme sjednáno pojištění až do výše 5 milionů korun s platností po celé Evropě.

  Stěhujeme již od roku 2003 a během tohoto období jsme se postupně vyvinuli do velké profesionální společnosti působící na trhu stěhovacích a přepravních služeb. Za dobu svého působení jsme se vypracovali na jedno z popředních míst ve svém oboru.

 • Naše firma Vám zajistí odborné a kvalitní přestěhování piana, klavíru, těžkých kusů nábytku (nad 100 kg) nebo trezorů.

  Stěhování klavírů, piana, trezorů a těžkých břemen je individuální a závisí na hmotnosti stěhovaného kusu, způsobu stěhování, počtu pater atd.

 • VáhaZákladní cenaPřeprava po PrazePříplatek za patro
  100-199 Kg1500 Kč1000 Kč200 Kč
  200-299 Kg3000 Kč1000 Kč300 Kč
  nad 300 Kg od 5000 Kčod 1000 Kč500 Kč
 • Při donášce těžkého břemene se každých 10 metrů účtuje jako jedno patro. 
  Cena přepravy po Praze ve výši 1000 Kč platí pouze v případě přepravy jednoho až dvou kusů těžkých břemen.

 • V případě, že klient nezabezpečí parkováni pro stěhovací vozidlo tak, aby bylo ve vzdálenosti do 20 m od vchodu objektu nakládky, pak bude účtována donáška ve výši 200,- Kč za každých dalších 10 m. Totéž platí pro mimořádné případy v zimním období, špatně dopravně přístupná místa apod. (za účtování těchto případů včetně obtížných manipulací zodpovídá vedoucí zakázky).

  Potřebujete přestěhovat klavír, trezor či jiné těžké břemeno? Sháníte zkušené stěhováky s vlastní autodopravou? Stačí vyplnit jednoduchý dotazník a obratem dostanete naši nabídku včetně ceny a časového plánu.

 • Piana, trezory, těžké kusy nábytku či domácí spotřebiče vážící více než 100 kg prosíme nahlásit předem! V případě stěhování neuvedených věcí těžších než 100kg je pak navržená cena navýšena. V tomto případě je účtován příplatek za stěhování nadměrně vážících věcí.

  Nezávazná poptávka