• Otázky a odpovědi

 • 1. Kolík dní předem si musíme objednat stěhovací vůz ? Abyste mohli objednat vůz stačí nám poslat závaznou objednávku, kterou najdete na naších webových stránkách nebo se spojit s námi telefonicky 3 až 10 dní před uskutečněním stěhování.

  2. Uzavíráte smlouvu? Před začátkem stěhování uzavíráme s každým zákazníkem smlouvu. V té je uvedeno, že neseme plnou zodpovědnost za stěhovaný majetek. Je v ní uvedený i způsob platby za naše služby po ukončení veškerých prací.

  3. Kolik mě bude stát stěhování bytu? Konečná cena se stanoví podle různých kriterií jako je množství stěhovaných věcí, počet kilometrů apod. Abyste zjistili přesnější cenu, stačí si sjednat schůzku s naším technikem, který za Vámi přijde ve Vámi určené době a cenu stanoví Tato služba je poskytována zdarma.

  4. Jaký dopravní prostředek využíváte? Pro každou objednávku využíváme specializovaný a předem připravený vůz určený pro přepravu nábytku.

  5. Je možné objednat stěhování na víkend nebo svátek? Pracujeme v libovolnou, pro Vás nejvhodnější dobu včetně víkendů a svátků.

  6. Jaký balicí materiál používáte? Používáme různorodé materiály přímo určené pro balení oděvů, nádobí atd. Také máme zvláštní program pro přepravu starožitného nábytku. Naší pracovníci využívají speciálních technologií s jejichž pomocí zajistí Vaším věcem maximální péči.

  7. Jak přepravujete křehké a hodnotné věci? Veškeré křehké a hodnotné věci se balí zvlášť do speciálních přepravek a krabic.

  8. Kolik času mi zabere stěhování? Dobře organizovaná práce a správné naplánování času umožňují uskutečnit stěhování za co nejkratší dobu. Všechno záleží na množství věcí určených ke stěhování a podmínkách stěhování. V každém případě děláme maximum pro to, abychom veškeré práce zvládly kvalitně a co nejrychleji.

  9. Kdy a v jaké formě se uskutečňuje platba? Platba probíhá vždy na místě po dokončení všech prací v hotovosti na základě vystaveného dokladu. Jiné platební možnosti po dohodě s dispečerem.

  10. Je možné uskutečnit stěhování kanceláře bez ztráty pracovní doby? Přizpůsobíme se Vám. Pro Vaše maximální pohodlí jsme vytvořili několik programů díky kterým můžete stěhovat večer nebo víkendu, případně stěhovat každý oddělení zvlášt', atd. Šetříme tím Váš čas a děláme maximum pro to, aby stěhování neovlivnilo chod Vaší firmy

  11. Nakolik je výhodné stěhování na klíč? Abychom Vám ukázali výhody stěhování na klíč uvádíme tabulku podle které si můžete vypočítat kolik nervů a času zabere stěhování uskutečněné vlastními sílami.

   

  Kolik času zabere: Čas (den)
  pořízení balicího materiálu 1-2
  pořízení vozu a nakladače 1-2
  demontáž nábytku a balení všech věcí min 2, máte-li zkušeností
  doprava 1
  montáž,rozbalení a rozestavení nábytku min 2, mate-li zkušeností
  Částka zahrnující dopravu, materiál, finanční odměnu pracovníka, ale také poškození nábytku, přístrojů, nádobí, atd. - což je při neprofesionálním přístupu velice pravděpodobné. K nevyčíslení  V případě stěhování na klíč Vám bude stačit jen několik minut na to, abyste zvedli telefon a zařídili objednávku. Ostatní už bude na nás. Postaráme se o to, aby vše proběhlo v co nejkratším čase a za dostupnou cenu a také o to, abyste se nemuseli obávat o svůj majetek. Neseme za něj plnou zodpovědnost.

  Chci vědět víc