• Obalové materiály

 • Obchod s potřebami pro balení, stěhování.
  Neváhejte nás kontaktovat kdykoliv v době od 8 do 22 hodin - písemně nebo osobně (po předchozí telefonické dohodě termínu schůzky) u nás na firmě:
  Vrchlabská 40/37
  197 00 Praha 9, Kbely

   

  Obalový materiál

  Papírové krabice, bublinková fólie, lepicí páska, šatní boxy, fixační fólie, dvouvrstvá lepenka, pěnová fólie, odpadové pytle, papírové hrany, deky a přikrývky.

  Cena balení nábytku 400 Kč / hod za každého pracovníka plus cena obalového materiálu. Doprava pracovníků po Praze - zdarma. V případě, že si zákazník stěhované věci bude balit sám, můžeme zajistit prodej obalového materiálu dle výběru .
  Obalový materiál Vám na požádání zavezeme. Dovoz obalového materiálu je zpoplatněn částkou 360 Kč (po Praze), 10 Kč/km (cesta mimo Prahu). Nebo po telefonické dohodě můžete všechno vyzvednout u nás na firmě sami. Při zapůjčení se skládá vrátná záloha ve výši 50 Kč/ks. Doba zapůjčení krabic je omezená na dobu tří měsíců.

  Foto Popis Ceník obalových materiálů
  Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH

  Skládací klopové pětivrstvé kartonové
  krabice. Nosnost krabice je 45 kg.

  Vnější rozměr v mm, D x Š x V -
  600 x 350 x 350.
  Vhodné pro knihy, šanony, cd, obsahy šuplíků, hračky apod. Při zapůjčení krabic se účtuje vratná záloha ve výši 50,- Kč včetně DPH za jeden kus, přičemž je tato služba zpoplatněna částkou 15,- Kč.

  Příklad: při zapůjčení 10 ks krabic zaplatíte 500,- Kč; z této částky se vám vrátí 350,- Kč po navrácení krabic na základě vystaveného účetního dokladu.

  Při prodeji:
  50 Kč/ks (nové)
  Zapůjčení je zpoplatněno částkou 15Kč/ks.
  Bublinková fólie
  Polyethylénová fólie se vzduchovými bublinkami najde využití především tam, kde je potřeba ochránit křehké a povrchově upravené výrobky proti otřesům a nárazům. Její odolnost vůči vodě a nečistotám zaručí, že Vaše výrobky zůstanou čisté a nenasájí vlhkosti. Hodí se obzvláště pro balení nábytku, elektroniky, skla a keramiky.
  20 Kč/m (Šíře 1m)
  Lepicí páska (48mm/66m)
  Pro spolehlivé lepení krabic, převazování různých předmětů. Jsou vyrobené z pevného polypropylenu. Vysoká doteková lepivost.
  30 Kč/ks
  Fixační fólie (šíře 50cm)
  Používá k obalení nábytku, na zpevnění větších kusů nábytku, k spojení více menších kusů, k zabezpečení proti otevírání dveří a šuplíků. Použití ruční STRETCH fólie je nejjednodušší a nejlevnější řešení pro balení.
  Ruční průtažná fólie 50cm/23my/cca200m.
  150 Kč/role
  Šatní box
  Kapacita : cca 15 ramínek.
  Vniřní rozměr: výška 135 cm
  šířka 50 cm
  hloubka 60 cm
  Při zapůjčení šatních boxů se účtuje vratná záloha ve výši 250,- Kč včetně DPH za jeden kus, přičemž je tato služba zpoplatňěna částkou 100,- Kč. Příklad: při zapůjčení 10 ks krabic zaplatíte 2500,- Kč; z této částky se vám vrátí 1500,- Kč po navrácení krabic na základě vystaveného účetního dokladu.
  250 Kč/ks (nové)
  Odpadové pytle 120L 700x1100mm/60my 40 Kč/ks
  Papírové hrany
  tloušt'ka 2mm
  šířka 35mm
  délka 1 - 1,6m
  Používají se na ochranu hran nábytku a částí interiéru.
  15 Kč/m
  Granule-
  na probalování velmi křehkých a cenných předmětů.
  Granule jsou ideální výplňkový materiál pro
  ochranu výrobků během přepravy.
  Chrání zabaleně výrobky proti nárazům a poškozením.
  Bezprašná a suchá. Lze opakované používat.
  Vhodná pro balení skla, keramiky, elektroniky,
  nářadí, nástrojů.
  Velmi lehká, úspora nákladů na dopravu a poštovné.
  40 Kč/10 l
  Deky a přikrývky.
  Každé auto je vybaveno dekami a přikrývkami.